NLF / Seilfly / TERMINLISTE 2021
Bjarne Andre Myklebust

 

Måned Dato Arrangement Sted Arrangør Kommentar
Jan          
  25. TAKK for at du skaffet deg mer marginer  Webinar S/NLF Digitalt
Februar          
    Teknisk samling Starmoen NLF Gjennomføres ikke i 2021
  17. Fly Trygt 3 - MYB ogFCL Webinar S/NLF Digitalt
  18. Fly Trygt 3 - RTL Webinar S/NLF Digitalt
  20.-21. DTO og skolesjefsamling Starmoen S/NLF Digitalt
  22. TAKK for at du så ut  Webinar S/NLF Digitalt
  27. EGU-møte Oslo - Norge EGU Digitalt
Mars          
  5.-6 IGC-møte København - Danmark FAI/IGC Digitalt
  13.-21. Vågå Wavecamp Vågå DFK Luftrom koordinert og godkjent fra LT
  13.-20. Svedanor Fjellflyging Vågå S/NLF  
  17. TAKK for at du skrev den rapporten Webinar S/NLF Digitalt
  27. - 5. april Påskeflyging ORS/Starmoen ORS + GSFK + EFK/s  
April          
  30.-2.mai EFK vinsjkurs 1 Starmoen EFK  
Mai          
  1.-2. Norges Cup 1 - Elverum Starmoen S/NLF  
  3. TAKK for at du reflekterer før og debriefer etter flyturen Webinar S/NLF Digotalt
  14.-16. EFK vinsjkurs 2 Starmoen EFK/s  
  13.-15. Norges Cup 2 - Notodden GP Notodden SSFK  
  17.-24. OLC Challange / Distanse- og rekorduke ORS/Starmoen S/NLF  
  22.-24 Norges Cup 3 - Voss GP Bømoen Voss  
  24. TAKK for at du skrev den rapporten  Webinar S/NLF Digitalt
  TBA Acro Camp 1     Aventer dato og sted
Juni          
  5.-12. Räyskälä Masters Räyskälä - Finland    
  5.-11. Svedanor Strekkleir Starmoen S/NLF  
  12.-20. Norgesmesterskap Starmoen S/NLF  
  21.-27. NM Sportsklasse Starmoen S/NLF  
Juli          
  3.-10. Svensk Mesterskap - klubb, 18m,20m Feringe - Sverige    
  3.-18. Grunnkurs seilfly A og B Starmoen S/NLF  
  10.-24. 5th JEGC club/std Pociũnai -  Litauen    
  15.-18 Norges Cup 4 - Kanal Glide Lunde Nome FK  
  19.-25. Svedanor Acrokurs Starmoen S/NLF  
  18.-30. 36th WGC - Åpen, 18m, 20m Stendal - Tyskland    
  26.-30. Junioruka Starmoen S/NLF  
  30.-1. august Juniorsamlingen Starmoen S/NLF  
  TBA Instruktørkurs FI(S)     Avstemmes med klubbene på skolesjefsamlinge
  TBA Acro Camp 2     Aventer dato og sted
August          
  6.-8 Norges Cup 5 - Oppdal Oppdal NTNU  
  7.-21. 36th WGC - 15m, Std, club Montluçon-Gueret - Frankrike  
  19.-22. Luftsportsuka - 10 års jubileum Starmoen NLF  
  12.-14. Norges Cup 6 - Halling Task Klanten Hallingdal FK  
  23. TAKK for at du sa ifra  Webinar S/NLF Digitalt
  29. Luftsportens dag (Nordic Gliding Day) Hele landet Alle klubber  
September          
  3.-5. Nordisk Møte Arnborg - Danmark DSvU  
  5.-11. FAI GP final St. Auban - Frankrike    
  15.-26. Frya Mountain Camp Frya GSFK og S/NLF Luftrom koordinert og godkjent fra LT
  27. -3. oktober Bjorli Mountain Camp Bjorli NTNU og SWE Luftrom koordinert og godkjent fra LT
  27. TAKK for at du lot meg forberede meg uforstyrret  Webinar S/NLF Digitalt
  TBA NM Acro     Aventer dato og sted
Oktober          
  4.-10. Klanten Mountain Camp Klanten Hallingdal FK  
  16. Seksjonsmøte og Luftsportsting Gardermoen NLF  
  25. TAKK for at du innrømte feil  Webinar S/NLF Digitalt
  29.-31. Sesongavslutning ORS ORS/Starmoen  ORS  
           
November          
  22. TAKK for at du fulgte sjekklisten  Webinar S/NLF Digitalt
           
Desember          
  13. TAKK for at du skaffet deg mer mental kapasitet  Webinar S/NLF Digitalt